מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
  מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן


Norma
לחץ דם תקין


- מוריד לחץ דם במהירות
- תורם לחיזוק ולאלסטיות כלי הדם
- עוזר לגוף להתמודד עם יתר לחץ דם
- משפר ביעילות את תפקודי הלב והכליות
- עשוי לסייע בהפחתת המינון בטיפול תרופתי
- בעל השפעה מהירה ויעילה במיוחד

פורמולה הייחודית במינה בעולם

מכיל: עלי זית, קוהיש שחור, מלילוטוס, סלרי, פטרוזיליה, זנב הארי (לאונורוס), כהל.

מינון מומלץ: למהול בחצי כוס מים 30 טיפות 3 פעמים ביום. במידת הצורך יש להגדיל את המינון עד 40 טיפות. רצוי על קיבה ריקה.

תכולה: 50 מ"ל

30 טיפות – ולחץ דם שלכם בנורמה!

נורמה- תכשיר טבעי ייחודי שהוכיח את עצמו במשך הזמן, שבנוי להתקין את לחץ הדם אצל אנשים שסובלים מהיפרטוניה ולחזק את כלי הדם. הומצא בשנות 1995-1999 בישראל.

השפעה עיקרית על גוף האדם:
מוריד את לחץ הדם בצורה מהירה
מסייע להתחזקות כלי הדם ע"י הגברת גמישותם
מחזק ותומך בפעולת הלב והכליות

התכשיר הינו בעל יעילות ומהירות ביצוע מתאים. התוצאות מתחילות להופיע במשך היממה הראשונה. נורמה ניתנת לשימוש בשילוב עם כל התרופות האחרות שהן, סט של הצמחים הנ"ל עוזר להפחית את המנה של תכשירים תת-לחציים.

הדבר העיקרי שמבדיל את נורמה מתכשירים מרפאים אחרים הוא שתכשיר זה הינו טבעי ועם הזמן עוזר לגוף האדם להתגבר על היפרטוניה. הרי התכשירים כנגד מחלה זו אינם קיימים במציאות כיום! המונח "תרופה" הוא זה שרומז על קיום התכשיר לריפוי המחלה. וחולים שסובלים מהיפרטוניה מצפים בתמימותם שרופאים מביאים להם מרשמים (אפילו שהם נורא יקרים) ל"תרופות נגד לחץ דם". למעשה, אלו חומרים כימיים מלאכותיים בעלי השפעה רגעית משתנת, מרגיעה ומרחיבה כלי הדם... הם אינם מרפאים מחלה היפרטונית. אותם חוסמי התא ואלפה היקרים מרחיבים זמנית את כלי הדם של החולה בעזרת ההרעלה הכימית של הדם. מדוע כירורג-קרדיולוג הגדול אמוסוב סירב להשתמש בקלופלין עד סוף ימיו? רופא האלוהים, אקדמאי. הוא ניתח כל-כך הרבה לבבות חולים. לצערו, עוד מהילדות היה לו לב מאוד חלש. ניקולאי בן מיכאל העדיף ריצה, אימונים להפחתת הנשימה, תכשירים טבעיים אך לא שימוש בתרופות. ניתן לומר בוודאות שאם אמוסוב לא היה משתמש בשיטות טבעיות לתברואתו, הוא לא היה נשאר בחיים עד גיל 89.

אנו ממליצים לא לעצור רק בשימוש בנורמה אלא גם בשיטות טבעיות אחרות, למשל, בתרגילי הנשימה של בוטייקו אשר עוזרת לחסל את אחת הסיבות העיקריות להיפרטוניה – נשימה עמוקה.

התכשיר נורמה הינו שילוב של תמציות של 6 צמחים שמשומשים ברפואה עמית של ארצות רבות.

  1. הרכב התכשיר המעולה הזה כולל תמצית עלי הזית (Olive Leaves) שהתקבלו בעזרת הטכנולוגיה המיוחדת ותמצית הצמח Atriplex Halimus (מלוח). כאשר עובדים יחדיו, הם משפיעים בצורה פעילה למדי, מאזנים את הלחץ העורקי בעת מחלה היפרטונית, עוצרים או מעיטים מאוד את התפתחות טרשת העורקים וכן מורידים את רמת הגלוקוזה. הצמחים הנ"ל הם הרכיבים העיקריים של התכשיר ומבטיחים את מהירות פעילותו בהורדת לחץ הדם.
  2. Cimicifuga Racemosa (קוהוש שחור). זהו הצמח הידוע בתכונות מרפאות שלו. בד"כ משומש ע"י הנשים בתקופת הפסקת הווסת. תכשיר מאוד מפורסם באירופה גם לנשים וגם לגברים להחלשת הסימנים הבאים: הזעת לילה, עצבנות, מפלים במצב רוח, הפרעות שינה תקופתיות, לחץ דם גבוה.
  3. Melilotus Alba (דבשה לבנה). בטינקטורה של הצמח הזה משתמשים בעת צינה, מלריה, הצטננות. הוא מחזק את תפקוד הכליות. תכשיר מחזק כללי.
  4. Apium graveolens (סלרי). משתמשים בו בעת בצקות, קשיים בהטלת שטן ואבנים בשלפוחית השטן ובכליות. מומלץ גם בעת עצבנות, דלקות כרוניות של הריאות, שיגרון ושיגדון.
  5. Parsley (פטרוזיליה) משומשת בעת דלקת שלפוחית השטן וכליות, אבנים בכליות, בעת בצקות והתנפחות הבטן, ראייה חלשה, דלקת הערמונית, חוסם את התרחבות הגידולים.
  6. Leonurus Cardiac (זנב הארי) משמשים בתור תכשיר מרגיע בעת רגישות יתר של העצבים, נוירוזות של הלב וכלי הדם, מחלה היפרטונית, מחלת איסכמיה של הלב, מיוקרדיה, רעלת בלוטת התריס, חוסר שינה, דיסטוניה, חולשת עצבים ומחלות נפש, נוירוזות. שימוש בזנב הארי נותן תוצאות חיוביות אצל החולים בתקופות קדם קמלות וקמלות בעת קלקולי תפקוד של מערכת העצבים המרכזית. נותנים אותו גם בעת נוירוזות בקיבה ומעיים, פליטת הגזים, כאבים עוויתיים.

הוראות השימוש: 30 טיפות 3 פעמים ביום. למסמס ב-1/2 כוס מים. ניתן להגדיל את המנה עד 40 טיפות בעת הצורך. צנצנת אחת של התכשיר מספיקה ל-11-12 יום. בתקופת השימוש בתכשיר מומלץ למדוד לחץ דם פעם ב-2-3 ימים. לא נמצאו הוראות מגבילות מלבד לאי-סבילות פרטית למרכיבים. השימוש יכול להיות ממושך ואילו תוצאות משמעותיות וקבועות מופיעות תוך חודש ימים של שימוש סדיר בתכשיר.


מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
חיפוס באתר


מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן

אופטימה אלבר מציעה מגוון מוצרים טבעיים על בסיס צמחים המסייעים לחיזוק מגוון מערכות הגוף, מוצרי הדגל הינם: מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן

מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן