מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
  מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן


Cat’s Claw Plus 
"אונו דה גאטו" – לחיזוק מערכת החיסונית 
  

- בעל יכולת סטימולטורית על מערכת החיסון
- מומלץ בטיפול במחלות כגון: אלרגיות, ארטריטיס, שפעת, אסטמה
- בעל רכיבים אנטי-אוקסדנטים, אנטי-סרטניים ואנטי-דלקתיים
- לסובלים מעייפות כרונית, תשישות גופנית ונפשית, דכאונות ומראומטיזם
- מונע את היווצרותם של קרישי הדם ומפחית סיכונים להתקפי לב ולשבץ
- מגן על הגוף מהתפתחות מחלות מעיים דלקתיות ומזיהומים אחרים: אולקוס, דיסבקטריוזיס, כיב הקיבה

* לא מומלץ לנשים הרות, מניקות, ולאנשים שעברו השתלת איברים.

מכיל: ציפורני חתול (אונו דה גאטו).

מינון מומלץ: 1-2 כמוסות 3 פעמים ביום, כחצי שעה לפני הארוחה.

תכולה: 100 כמוסות

Be Free

דרך פנויה ללא עצירות! 
 

- לאיזון תפקודה הסדיר של מערכת העיכול
- מגביר תנועתיות ופעילות "דחיפה" במעיים
- משפר חילוף חומרים בגוף
- מסייע לחיזוק המערכת החיסונית
- התכשיר בעל השפעה אנטי-דלקתית
- תורם לאיזון הפלורה במעיים

עשוי על בסיס צמחי מרפא ולא חלב / אינו מכיל סנה
תכשיר טבעי הטוב ביותר נגד העצירות מכיל: שומר, פלנטגו, אלוי, מגנזיום, לקטיבצילוס אצידופילוס, ביפידובקטריום ביפידום, ביפידובקטריום לונגום, ביפידובקטריוםינפנטיס, כמוסה תאית צמחית.

מינון מומלץ: 1-2 כמוסות ביום לפני השינה.

תכולה: 60 כמוסות

BIFILACT
פרוביוטיקה– להסדרת פעילות של מערכת העיכול

- תכשיר זה חיוני לסובלים מהפרעות בתפקודי המערכת העיכול, לאנשים שעברו ניתוח, נוטלי אנטיביוטיקה, תרופות או תכשירים הורמונלים אחרים, למבוגרים ולסובלים ממתח נפשי
- מסדיר תפקודה של מערכת העיכול
- מחזק מערכת החיסונית ומפחית סיכויים למחלות מעיים דלקתיות ומזיהומים פטרייתיים
- מסלק פסולת מן המעיים באורח סדיר
- מונע התפתחות מחלות כגון: דיסבקטריוזיס, אולקוס, אלרגיה, קנדידה, אנמיה וגידולים סרטניים
- מכיל יותר מ 10 מיליארד חיידקים ידידותיים

 

עשוי על בסיס צמחי מרפא ולא על בסיס חלב

-  חיסול דיסבקטריוזיס- הסיבה למחלות רבות!

BIFILACT (Pro-Biotic) – זהו תכשיר ישראלי ייחודי, שמסייע לשחזור חיידקים טבעיים במעיים ולחיסול  דיסבקטריוזיס!

ובכן, מהו דיסבקטריוזיס? מדוע הוא הפך למחלה כה נפוצה? במה  הוא מסוכן לבני אדם?

המעיים של הילודים בשעות הראשונות לחייהם הינם סטריליים.  במשך היממה הראשונה בקרום רירי של המעיים "מתיישבים" חיידקים טבעיים  מקריים אשר מייצרים "דשא חיידקי" סמיך. בהמשך במעיים של ילודים (שיונקו  באמצעות חלב האם) מתייצבת פלורה חיידקית ספציפית, המורכבת מלקטובצילוס, אשר נשמרת  עד גיל שנה ולאחר הפסקת היניקה מתחלפת בחיידקים טבעיים של מבוגרים, שבהם האחוז  הגבוה ביותר הוטל על ביפידובקטריות. דווקא חיידקים אלו לקחו על עצמם את התפקיד  העיקרי בהסדרת תהליכי העיכול, שאיבת ויטמינים הכרחיים וחומצות אמיניות שאין להן  תחליף, וכן שורה שלמה של חיבורים ביו אקטיביים שהאדם אינו יכול לשרוד בלעדיהם.

כאשר נמצאים בתוך מערכת העיכול של האדם, חיידקים מאחדים  לקטובציליים נכנסים למערכת היחסים עם חיידקים אחרים וכאשר משפיעים עליהם, הם  מפריעים להתרבות יתר של מספר חיידקים שמדי פעם מגיעים למעיים יחד עם מזון או  שייכים לסוג "הפלורה המתלווה" ושיכולים לגרום להתפתחות הזיהום במקרה של  ירידה בכוחות ההגנה (עמידות) של מקרו אורגניזם. הם יכולים לדכא את התפרקות  החיידקים הרקבוביים והמוגלתיים, אשר מתקיימים הודות לחומרים מרעילים עוצמתיים  כגון: אמוניה, אמינים, פנול, אינדול, סקטול. חומרים אלו מובאים לתוך הדם ותיקון  הנזק הנגרם מהם מוביל לעומס יתר על הכבד. כך, כאשר חיידקים טבעיים יעילים הינם  במפלס תקין (גם מבחינה כמותית וגם מבחינה איכותית) הם מונעים את הרבייה ושיכפול של  החיידקים הפתוגניים ומגנים על הגוף מפני התפתחות הזיהומים במעיים. ביפידובקטריות  נוסעות גם תפקיד משמעותי בתהליך התעכלות המזון. הם יכולים להגביר את הידרוליזת  (פירוק) החלבונים, לתסס סוכרים, לפרק שומנים, למסמס רשתית, להמריץ את ניעות המעיים  ולהבטיח ריקון תקין של תכולתם.

ניתן לומר בוודאות שהאדם בריא כאשר חיידקים טבעיים  שמיישבים את המעיים שלו הינם בריאים ושלמים.
  כמעט 90% מכלל האוכלוסייה במידה זו או אחרת סובלים  מדיסבקטריוזיס. סיבות עיקריות להיווצרותו הינן: מחלות גופניות זיהומיות שונות,  שימוש באנטיביוטיקה, כימיו-, הורמונו- ורדיותרפיה, מצבי מתח נפשי, עומס יתר פיזי  ועייפות יתר, מצב אקולוגי שולל, גורמים סוציאליים (מחסור באוכל או בויטמינים,  תזונה לא מאוזנת), אכילת יתר (אכילה של כמויות גדולות של מזון בבת אחת אשר גורמת  לנקע של דופן הקיבה ולקלקול התסיסה של תערובת המזון), שכרות, גורמים עונתיים (סתווי  ואביבי), גיל.

תפקיד הדיסבקטריוזיס של המעיים במחלות האדם הוכח באמצעות  מחקרים רבים. כיום רשימת המחלות שנגרמות מדיסבקטריוזיס הינה ארוכה: הפרעות בתפקוד  הקיבה והמעיים (עצירות, שלשולים), אנמיה, דלקות קיבה, תריסריונים, היפו-  והיפרכולסטרינומיה, דלקת המפרק שגרונית, גידולים ממאירים במעיים, אבנים בכליות,  דלקות עור, מחלות הקשורות לקלקול החילוף מימי-נמלח (K, Ca, Zn, C וכו'), אלרגיות,  קצרת הסמפונות.

מה על האדם לעשות כאשר גילה  לעצמו סימנים אלו או אחרים של דיסבקטריוזיס? הוא זקוק למוצרים מרפאים מיוחדים בעלי  ריכוז מוגבר של חיידקים יעילים. Pro-Biotic Power הוא התכשיר הדרוש! כל קפסולה של
    BIFILACT (Pro-Biotic) מכילה מעל 10 מיליארד של חיידקים יעילים (במעבדות אחרות – לא יותר  מ-4 מיליארד), והדבר מבטיח את מאזן הדרוש לתפקוד תקין של קיבה ומעיים. כמות  ייחודית של חיידקים מאפשרת לחוש בתוצאה באופן כמעט מיידי וזה חשוב במיוחד בעת  הרעלות.

הייחודיות השנייה שחשובה  בתכשיר שלנו היא שחיידקים כלויים במשתית מיוחדת שלא מתמסמסת בתוך הקיבה. הדבר עוזר  לחיידקים לצאת מהמשתית דווקא במעיים ולהגיע למקום המיועד כאשר הם חיים. היתרון  השלישי החשוב של תכשיר שלנו בהשוואה לתרופות של חברות מייצרות אחרות בכך שתכשיר  שלנו עשוי על בסיס צמחוני ולא על בסיס מוצרי חלב תוססים שאסורים לשימוש בקרב כ-70%  מאנשים.

 BIFILACT (Pro-Biotic) הינו הכרחי לאלו  שסובלים מקלקולי התפקוד של קיבה ומעיים, עברו ניתוח, נוטלים אנטיביוטיקה (יש  להשתמש ב-BIFILACT (Pro-Biotic)בזמן  הנטילה ולפחות שבועיים לאחר מכן), לאנשים שמשתמשים בתכשירים הורמונאליים וכן  לקשישים, לנשים בהריון ולנשים מניקות, לאנשים שנמצאים תחת מתחים נפשיים ממושכים.
 
  הרכב: Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacterium  bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis, Yeast extract, Maize  extract, Pectine, Maltodecstrine, Food fibres.       

הוראות השימוש: קפסולה 1 פעם  ביום עם האוכל. הסדרה המומלצת: 4 חודשים ללא הפסקה. צנצנת אחת כוללת 45 קפסולות.  כך, להשלמת הסדרה הינכם זקוקים ל-3 צנצנות. לאלו שמעל גיל 30 מומלץ לעבור סדרה שכזאת  כל שנה.


מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
חיפוס באתר


מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן

אופטימה אלבר מציעה מגוון מוצרים טבעיים על בסיס צמחים המסייעים לחיזוק מגוון מערכות הגוף, מוצרי הדגל הינם: מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן

מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן