מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
  מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן


אנו מביאים לתשומת לבכם את השיטה היעילה לניקוי הגוף – DEO Clean
שילוב ייחודי של 20 צמחים, תוצאה של שנות מחקרים, שתעזור לנקות את הגוף מהצטברות הרעלים וחומרים ארסיים. DEO Clean:

  1. מנקה את כלי הדם
  2. משפר את תפקוד הכבד
  3. מנטרל את תופעות הלוואי שמופיעים בעת נטילת תרופות
  4. מסייע לשיפור ספיגת הסידן
  5. משפר את תפקוד המערכת ההורמונאלית

לאחר קבלת הקורס DEO Clean אתם תבריאו ותרפאו את מחלותיכם ללא השפעות נוספות, או שתגבירו את יעילותם של שיטות ריפוי מסורתיות.

כיצד מתרחשת היטהרות וכיצד DEO Clean פועל? לגוף העניקו שם "ממלכת התאים". אם זה אכן כך, ניתן להניח כי איברים הם העיירות של ממלכה זו ואילו הרקמות שעוטפות את התאים – הם ביתם. דווקא כאן נמצא המקום העיקרי של התאספות הרעלים בגוף – ברקמה השוכבת בין כלי הדם לבין התאים. לא רק הרעלים משפיעים על הגוף אלא גם החומרים שאדם זקוק להם, כאשר הם נמצאים במקום הלא נכון בתוך הגוף, בזמן הלא נכון ובכמויות הלא נכונות, למשל, התרופות שאנו נוטלים.

ניקוי ישיר של רקמה בין-תאית מתבצע ע"י נוזל רקמתי זורם. בדומה לגשם שוטף שמתחיל לזרום מהשמיים על השכונות המלוכלכות של העיר ומעיף לביוב העירוני את הזבל שהתאסף ברחובות, מבריא את סביבת המחייה של התושבים, כך גם הגשם המלאכותי בעומקים של גופינו מעיף לתוך הביוב הלימפתי את ה"זבל" הנקרא "ארסים" שהתאסף ברקמות ומרפא את סביבת המחייה של התאים. בסביבה נקייה יותר קל להם לנשום ולפעול; הגוף מתגבר על המחלה יותר מהר, מתחזק, העייפות נעלמת ולדברי מטופלים רבים, מופיעה האנרגיה החדשה ומלאות הרגשות. ייחודיות שהתגלתה בחלק מהצמחים לנקות את המרחב האקולוגי של התא הביאה לרעיון יצירת התכשיר שיהיה נוח לשימוש בכל מצב גם למבוגרים וגם לילדים, גם בבית וגם בעבודה. DEO Clean הפך להיות התכשיר הזה. הוא כולל צמחים שמשלימים ומחזקים זה את זה. לאחר שנים רבות של עיון והתנסות התכשיר הזה הפך לאחת התרופות המפורסמות ביותר לניקוי הגוף. שילוב הצמחים של DEO Clean "קוטע" את הארסים מהרקמה הבין-תאית, "מטשטש" אותם, "ממסמס" ובכך עוזר לנוזל בין-תאי להתגבר על זיהום הגוף בצורה מהירה, יומיומית ויסודית. הרכב התכשיר כולל צמחים ידועים ברפואה עמית של ארצות רבות כמו: גינקו בילובה, ערער, סרפד, רוזמרין, שינן, כשות, נטופית, לואיזה, למון גראס ואחרים. עוצמתו של מוצר זה דווקא בשילוב, אך להלן מופיע תיאור של כמה מרכיביו והאופנים העיקריים של השפעתם על גוף האדם.

שינן תרופתי (Taraxacum Officinale) נוטלים כטעם מר לשם התעוררות התיאבון, בעת דלקת הקיבה בעלת חומציות נמוכה, בתור חומר משלשל חלש בעת עצירות, כתכשיר המוציא מיצי המרה בעת מחלות הכבד וכיס המרה, בתור תרופה מרגיעה ומשתנת בעת כאב כליות ושיגדון. כשות (Humulus Lupulus): חומרים ביו אקטיביים של כשות מבצעים פעולה מרגיעה ומרדימה. חומרים מרים משפרים את התעכלות המזון. סכום החומרים הביו אקטיביים מבצעים פעולה קוטלת חיידקים. נטופית מרפא (Althea Officinalis): כוללת 10% של הריר, כמות זהה של חומרים פקטיניים, עמילן עד 37%, סוכרוזה עד 10%, שמן שומני עד 2%. חוץ מזה, בכמויות קטנות ישנם בתאין, אספרגין ופיטוסטרינים. נטופית מרפא הינה בעלת תכונות אנטי דלקתיות, עוטפות, מסייעות ליריקה.
ערער (Juniperus Communis) מבצע פעולה משתנת, ומעלה את היווצרות המרה והפרשת המרה, מחזק את הפרשת מיצי הקיבה וניעות המעיים. כמו כן, משמש בעת מחלות כרוניות של דרכי הנשימה, לדילול הכיח ולשיפור יריקתו. אכינצאה ארגמנית (Echinacea Purpurea): מומלצת בעת חסר אימוני תפקודי הקשור למחלות זיהומיות כרוניות, בעת השפעת קרינה גמייננת של הקרניים האולטרה-סגולים, תכשירים כימותראפיים, טיפול ממושך באמצעות אנטיביוטיקה. תכשירי אכינצאה מומלצים לריפוי ולמניעת זיהומי נשימה נגיפים חריפים.
פטרוזיליה (Parsley): בעת דלקת שלפוחית השתן והכליות, אבנים בכליות, בעת בצקות והתנפחות הבטן, ראייה חלשה, דלקת הערמונית, מונע את התרחבות הגידולים. סרפד (Urtica Dioica) עשירה בויטמינים: קרוטן שנכלל בה עד כ- ,50%/mgויטמינים K,2 -B, C. סוכרים – עד 25%, מעל 2% חומרים מעפצים, 0,2% חומצות אורגניות. סרפד עשיר גם בכלורופיל, הוא ממלא תפקיד המקור התעשייתי של חומר יעיל זה, שמשומש ברפואה ובקוסמטיקה (עד 8%). כלורופיל כולל מגנזיום, ולכן הוא נמצא בכמויות גדולות בתוך סרפד. סרפד הוא אחד הצמחים האחדים שעשיר בסידן. עלי סרפד כוללים ויטמינים C ו-K, קרוטן, חומרים מעפצים, חומצת נמלים, היסטמין שמתנה פעילות מגרה-עור וחומרים אחרים.
תלתן (Trifolium Pratense) כולל חומרים מעפצים, גליקוסידים, וכן חיבורים פנוליים ואיזופלבונים. הצמח עשיר בוויטמין C, בקרוטן, בשומנים ריחניים ובחומצות שומניות. בעל פעולות המסדירות את מערכת החיסונים,


מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
חיפוס באתר


מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן

אופטימה אלבר מציעה מגוון מוצרים טבעיים על בסיס צמחים המסייעים לחיזוק מגוון מערכות הגוף, מוצרי הדגל הינם: מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן

מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן