מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
  מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן


Memory Booster
לשיפור זיכרון מומלץ ובלי מאמץ

- משפר את יכולת הזיכרון, הריכוז ומחדד את החשיבה
- משפר את זרימת הדם לראש
- מונע היווצרות כרישי דם וירידה בזיכרון
- עוזר לסובלים מסחרחרות וכאבי ראש
- מרגיע ומפיג מתח משרירי העיניים
- עשוי לתרום לאלסטיות של כלי הדם

מכיל: תמצית ג'ינקו בילובה, עלי ג'ינקו בילובה, ג'נג'ר, רוזמרין, כמוסה תאית צמחית.

מינון מומלץ: כמוסה אחת 3 פעמים ביום, 15 דקות לפני הארוחה.

תכולה: 90 כמוסות

Memory Booster – והינכם בקבוצת ידענים!
  תכשיר טבעי ייחודי Memory Booster:
  הינו מגביר הזיכרון
  תרופה אפקטיבית לשיפור של ריכוז ההקשבה, חריפות החשיבה
  משפר מחזור דם מוחי
  עוזר בעת סחרחורת
  מונע את היווצרות הפקיקים
  עוזר בהפחתת התעייפות העיניים
  מפחית את הכאבים בשרירים

הרכב התכשיר כולל צמחים כמו גינקו בילובה, אוכמנייה,  רוזמרין, ג'ינג'ר.

מרכיב עיקרי הינו "עץ העל" – כך קרוי במזרח העץ גינקו  בילובה (Ginkgo  Biloba ). גינקו  בילובה הינו עץ עתיק (גילו 000 000 250 שנה) אשר נשאר בחיים עד ימינו.  בידיעון הראשון בעולם – צ'אן נונג פאן צאו – שנכתב לפני חמש אלף שנה בסין, גינקו  בילובה קרוי "רגלי ברווזים", "ציפורני בודה" ו"עלה של  פרפר המעופף". בעזרת טינקטורה מפירות ועלים של העץ העתיק הסינים ריפו שיעול,  קצרת, אלרגיות ועיבוד הזיכרון של זקנה. היום גינקו בילובה הינו אחד מחמשת צמחי  מרפא הנמכרים ביותר בעולם.
  אקטיביות של גינקו בילובה קשורה לנוכחות פלבונואידים  גינקולידים והטרוסידים בתוך עלי העץ הזה. זהו הצמח היחיד הידוע בעולם שכולל  חומרים ספציפיים גינקולידים, אשר מגבירים את גמישותם של דפני כלי הדם של המוח  הגדול ומסייעים להתרחבות הכלים. גינקו בילובה משפר את מחזור הדם ואספקת הלב,  המוח הגדול, הגפים בחמצן. גינקו בילובה מבצע פעולה כנגד חמצון, מונע הזדקנות לפני  הזמן, עוזר בעת סחרחורת ותנודות של לחץ האוויר, כאבי ראש, ירידה בשמיעה, הפרות  הזיכרון, חשוב במיוחד לשיפור מיקרוסרקולציה של הדם. כתוצאה המוח מסופק יותר טוב  בחמצן ובחומרים תזונתיים, וכן משתחרר מהר יותר מפסולת. הדבר חשוב במיוחד בגיל הזהב  כאשר מחזור הדם מחמיר באופן משמעותי. גינקו בילובה מפחית את סבירות התקף לב, מוריד  את מפלס הכולסטרין. משפר את מחזור הדם, והדבר משפיע בצורה טובה על כל איברי הגוף  כולל המוח. מפעיל את הפעילות השכלית.
  אוכמנייה (Vaccinium Myrtillus ) הינה מרכיב חשוב של התכשיר.  ביופלבונואידים של אוכמנייה נותנים השפעה טובה על כלי הדם ורשתית העין, מורידים  דלקות המפרקים בעת דלקת המפרק. אוכמנייה מסייעת להפחתת קוצר ראייה, מחזקת את סליל  הרשתית שמבצע התרגלות לחשכה. משפרת את הראייה בלילה, כוללת כמות גדולה של  אנטוציאנים, שמשומשים בהרכבה בעת הפרעות שונות בראייה, כולל ברקית והתנוונות הכתם.  מסייעת לשיפור הסגולות הראולוגיות של הדם, לחיזוק של כלי הדם.
  רוזמרין (Rosemary Officinale ) הינה תרופה טונית ומחזקת.  משומשת כנגד סחרחורות בעת לחץ דם נמוך. הוא מסוגל להוריד מתח נפשי, מתיחות העצבים,  לשפר את ההרגשה בעת נוירוזה, דלדול כללי וחולשת העוצמה.
  ג'ינג'ר ( Zinigiber Officinale )  זהו שורש ריחני של צמח טרופי, שארץ המולדת שלו הינה הודו הצפונית. בסנסקריט הוא  נקרא "וישובחסדז'", זאת אומרת "תרופה אוניברסאלית". ג'ינג'ר  כולל כל החומצות האמיניות חסרות תחליף כולל טריפטופאן, טראונין, לייזין, מתMemory Boosterן,  פנילנין, ואלין וכו'. ג'ינג'ר מחזק את הזיכרון, כוח מעכל והקיבה, מרפא את הכבד,  מחזק עוצמה מינית, מפזר את הגזים במעיים. כל התכונות הקסומות האלו של ג'ינג'ר  מותנים בכך שהוא כולל כמות גדולה של "אש" אגני-ביולוגי, ששולט בחילוף  החומרים. שימוש סדיר בג'ינג'ר במזון בכמויות קטנות מגביר את החום הפנימי, מעורר  תיאבון ומפעיל מערכת העיכול, מחמם את הקיבה ואת הדם. לפי המודגש המגזין  "בונטה" של מינכן: "ג'ינג'ר מדלל את הדם ועל חשבון זה המוח מסופק  בחמצן באופן טוב יותר. זאת הסיבה לכך שהוא יעיל לאנשים שעוסקים בפעילות שכלית,  לעיתונאים, לאנשי אומנות".

 לא הומצאו הערות  מגבילות מלבד אי-סבילות פרטנית למרכיבים. הוראות השימוש: קפסולה אחת 3 פעמים ביום  לאחר האוכל. צנצנת אחת מיועדת לחודש ימים של שימוש סדיר. טיפול מומלץ – בין 3 ל-6  חודשים כל שנה.
 


מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
חיפוס באתר


מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן

אופטימה אלבר מציעה מגוון מוצרים טבעיים על בסיס צמחים המסייעים לחיזוק מגוון מערכות הגוף, מוצרי הדגל הינם: מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן

מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן