מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
  מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן


Strong and Healthy

שיער חזק ובריא - 100% טבעי


- מזין ומחזק את שורשי השיער
- עוצר את תהליך הנשירה
- מעודד צמיחה, משפר גמישות ומחזק את מבנה השיער
- שומר על השיער בריא ומלא ברק
- מאזן פעילות הכליות ומטבוליזם בגוף
- משפר את זרימת הדם לקרקפת

פיתוח של הנוסחה זאת לקח 8 שנים

מכיל: סלביה, רוזמרין, סרפד, מיצוי הדסים, כהל.

מינון מומלץ: למהול בחצי כוס משקה 30 טיפות 3-4 פעמים ביום, כחצי שעה לפני הארוחה או שעה אחרי ארוחה.

תכולה: 100 מ"ל

 

ובריאStrong& Healthy 
   

תכשיר  טבעי יעיל להתחזקות השיער ולהגברת גדילתו!

 (חזקים ובריאים) – זהו שילוב ייחודי של צמחים  ותמציות של הפירות, אשר:Strong& Healthy
   

מקדם את התחזקות השיער
   

עוצר את תהליך נשירת השיער
   

גורם להגברת הגידול של השיער
   

מאזן את המפלס ההורמונאלי ואת תפקוד הכליות
   

משפר את חילוף החומרים בתוך הגוף

 אקטואלי  במיוחד עבור בחורות, נשים וגברים במקרים שנשירת השיער אינה קשורה Strong& Healthy
   

בשינויים גיליים ושימוש בשמפואים מיוחדים או  תרופות לא הוביל לתוצאות צפויות. תנסו, אנו בטוחים שתאהבו את התסרוקת החדשה שלכם!
    פעילות: שילוב חומרים טבעיים ביו אקטיביים חוסם  את פעילות התססים שמזמנים את נשירת השיער לפני הזמן, תורם להגברת הספקה של הדם  ומזין את הזקיק של השיער, מאיץ את הגידול ומשפר את מבנה השיער.
  תכשיר צבר המלצות טובות  כתכשיר פעיל המטפל בשיער ובעור הראש. בעת תהליך השימוש בתכשיר שיער שביר רוכש ברק  בריא ונפח. התכשיר Strong & Healthy מונע את היווצרות הקשקשים, משפר את  הזנת השורשים ואת מבנה השיער, משקם את איזון השומנים בחילב ומסדיר את מחזור הדם  בתוך עור הראש.
  הרכב: מרווה, רוזמרין, ערער, סרפד, הסד.
  מרווה תרופתית (Slavia Officinalis) באופן חוקי נחשבת לאחד הצמחים היעילים והרב צדדיים  ביותר. הרופאים הקדומים היפוקראטס, דיאוסקוריד ואחרים  חישבו את המרווה כ"צמח קדוש" וכתרופה  היעילה ביותר. עלי מרווה שולטות בפעילות הקוטלת חיידקים, מונעת דלקות, מדבקת,  עוצרת דימומים, מרככת ומגבילה הזעה. בנוסף, הטינקטורה של מרווה משמשת בעת דלקות  הקיבה והמעי הגס, כיב הקיבה, פליטת הגזים, דלקת כבד וכיס המרה.
  ברפואה ההודית הצמח משמש כתכשיר ריחני מדבק וטוני. תמצית  המרווה הינה תכשיר יעיל למניעת הנשירה של השיער, מקנה לשיער (אפילו לשיער כסוף בעת  שימוש ממושך) גוון בהיר יפה. מחזקת את שורשי השיער, מסלקת את הגירוי של עור הראש,  במיוחד לאחר צביעה וטלטול כימי. מעניקה לשיער גוון "בלונדיני" טבעי.
  תמצית מסרפד (Urtica Dioica). בעלת תכונות הקוטלות  חיידקים, מחזקות וטוניות. משמשת כתכשיר לגידול השיער והתחזקות שורשי השיער, הקטנת  שמנות יתר של עור הראש וחיסול הקשקשים.
  גם רוזמרין (Rosmarinus Officinalis) הינו תכשיר מעולה להתחזקות השיער. קוסמטיקאים  מקצועיים מוסיפים את התמצית שלו לשמפואים ולבשמים.
  במקום בו צומח ערער (Juniperus Communis), האוויר תמיד נקי, כפי שאמרו אבות אבותינו. למען  הבראת ביתם הם עישנו בו את הערער. נהוג היה ללכת לבית-מרחץ לא רק עם מטאטאים מלבנה  אלא גם מערער. בכל הזמנים ערער נתפס כבעל ערך גבוה אצל קוסמטיקאים. בתור תכשיר תרופתי השתמשו  בפירות שכוללים שמן ריחני, חומצות התפוחים והנמלים, ויטמין C. תמצית הערער יעילה במיוחד  להתחזקות וגידול השיער.
  הסד (Myrtus Communis) – שיח גבוה הקרוי באוסטרליה "מנקה  נשמה". עלי הדס שולטות בפעילות חזקה הקוטלת חיידקים. הדס בצורה מעולה מחזק את  שרשי השיער, מזין אותם.
  הוראות השימוש: 30 טיפות 3-4  פעמים ביום (למסמס ב-1/2 כוס מים). בעת שימוש סדיר צנצנת אחת מספיקה לחודש ימים,  שבסיומו כבר תבחינו בשיפורים דרסטיים. הקורס המומלץ הינו בעל 3-4 חודשים. כך, במחיר של 100-150 יורו תוכלו לרכוש מצב חדש לגמרי של שיערכם ועור ראשכם! השוו  עם הצעות אחרות ותוודאו כי שלנו הוא הטוב ביותר, הבטוח ביותר וחסר תופעות לוואי!


מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
חיפוס באתר


מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן

אופטימה אלבר מציעה מגוון מוצרים טבעיים על בסיס צמחים המסייעים לחיזוק מגוון מערכות הגוף, מוצרי הדגל הינם: מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן

מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן
מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן מוצר לחיזוק וטיפול בערמונית מוגדלת, ומוצר לטיפול בדלקות בדרכי השתן